Веб дизайн 2018

03. 03. 2021

У веб дизайні, подібно до модної індустрії, щороку з’являються все нові і нові тренди. Сфера технологій розвивається і практично кожен день придумуються і створюються дрібні елементи і ідеї в веб дизайні сайтів, які потім перетворюються в тренд багатьох сезонів поспіль. Коли на носі новорічні свята, варто поговорити про модні тенденції в веб дизайні на наступний рік.

к содержанию ↑

Головними трендами веб дизайну 2018 року

як і раніше залишаються адаптивність і простота. Все також популярна в веб дизайні і графіка. Чому це має значення? Адаптивний веб дизайн – саме те, що робить інтернет ресурс більш привабливим для відвідувача. Сайт – це обличчя компанії, так що він повинен бути зручним для клієнта. Якщо текст на Вашому сайті не “зливається» в купу, а розділи не перекривають один одного, то Ви можете не сумніватися в відвідуваності ресурсу. Простота повинна виражатися в зручності користування (читабельність, грамотне розташування кнопок). Чи не «запихати» на сторінку всі можливі анімації, картинки, не використовуйте химерні кольору. Нехай краще легкий графічний малюнок на тлі привертає увагу, а не вічно «скачуть» кнопки. Цікавим рішенням є прозорість. Прозорі іконки, напівпрозора заливка блоку, під яким видніється фон – це не перевантажує сайт, робить його візуально цікавіше. Не варто забувати і про 3D ефект. Дрібні об’ємні деталі вигідно відрізнять Ваш сайт від інших і розставлять потрібні акценти на сторінці, за які буде «чіплятися» погляд відвідувача. Але це ще не все!

к содержанию ↑

Фахівці нашої веб студії рекомендують Вам звернути увагу на наступні 5 трендів веб дизайну 2018 року:

Модные тренды 2018 года - 1
модные тренды веб дизайна 2018 года
Не слід забувати і про такі дизайнерські елементи, як геометричний малюнок, візерунки, лінії, колірні переходи (градієнт) в оформленні деталей, плоский дизайн в поєднанні з 3D елементами, унікальні ілюстрації, міні відеоролики. Рекомендуємо вам врахувати ці новинки веб дизайну в розробці ресурсів в наступному році і зробити сайт не тільки інформативним, але і красивим. Дизайн сайтів та програмування можна вважати одним цілим. Так що затребуваність якісного веб дизайну – поза сумнівами. Але що робити, якщо Ваш сайт був зроблений давно і виглядає старомодно, а на новий немає коштів? Ось рішення:

к содержанию ↑

Зробіть редизайн сайту!

Як зрозуміти, що Вашому сайту потрібен редизайн? Існує кілька пунктів, щоб це визначити.
По-перше, користувач не затримується на веб сайті. Головне завдання будь-якого веб сайту компанії рекламувати її послуги, продавати товар, інформувати клієнта. А що може дізнатися користувач, якщо не затримується на ресурсі? Нічого. Прибуток падає.
По-друге, сайт не просувається в пошукових системах. Знову ж таки, прибуток падає, оскільки клієнти його не бачать при пошуку. Значить, потрібен не тільки редизайн, але і SEO оптимізація.
По-третє, користувачеві складно переміщатися по сайту. Значить навігація ресурсу заплутана або складна. Це відлякує клієнтів. Використовуйте, так зване «інтуїтивне» розташування кнопок. Вся потрібна інформація (послуги, прайслисти, контакти) повинна бути ближче до початку.
По-четверте, застаріле наповнення і дизайн сайту. Тут все зрозуміло, ніхто не буде серйозно сприймати компанію, дизайн сайту якої нагадує початок 2000-х.
По-п’яте, змінилися назви, логотип, або спеціалізація компанії.
По-шосте, не працюють кнопки, не відображається зображення. Технології швидко розвиваються, і те, що було робочим п’ять років тому, зараз може навіть не відкриватися.
Важливо знати, що всі нові тенденції веб дизайну, диктуються засобами масової інформації, новими технологіями, і навіть модною індустрією. Необхідно розуміти, що життєвий цикл будь-якого тренду становить не більше 2-3 років, в наступних роках він буде доповнюватися все новими і новими ідеями і рішеннями. Так що продумуйте все наперед, не забуваючи йти в ногу з часом!

Поділитися:

Послуги веб-студії

Наша веб-студія 5 років спеціалізується на розробці сайтів, мобільних додатків та інтернет-маркетингу. Створимо сайт виходячи з ваших потреб та побажань.