SEO просування

Послуги з SEO оптимізації та просування сайтів. Наші фахівці допоможуть вивести ваш сайт в ТОП-10 пошукових систем по важливим для вашої ніші запитам. SEO просування — це інвестиції, які допоможуть збільшити кількість відвідувань вашого сайту.
Отримати консультацію
Esfirum

Оптимізація та просування сайту

SEO (search engine optimization) - комплекс заходів, які дозволяють сайту покращувати свою видимість в пошукових системах. Пошукова оптимізація і просування веб-сайту є складовою частиною інтернет-маркетингу.
Чи знаходиться ваш сайт в TOP-10 пошукової видачі? Якщо ні, ви втрачаєте своїх клієнтів на користь конкурентів. Незалежно від типу бізнесу, який ви ведете, пошукова оптимізація повинна бути частиною вашої маркетингової стратегії. Без правильного SEO поліпшення позицій вашого сайту можливо лише в тому випадку якщо у вашій бізнес-ніші немає конкурентів.
Необхідне рішення
Чому ми
Всі SEO-фахівці нашої веб-студії мають успішний досвід роботи в розкручуванні web-сайтів понад 4 роки. Так само на базі нашої студії понад рік працюють навчальні курси SEO. Наші співробітники зобов'язані постійно вивчати нові техніки просування сайтів в пошукових системах не тільки для практики, але і для своїх абітурієнтів.
Процес роботи
Аудіт конкурентів
На даному етапі ми вивчаємо конкурентів для визначення майбутньої структури сайту і стратегії його просування в пошукових системах.
1
Збір та кластеризація ключових запитів
Збираємо релевантні вашій ніші пошукові запити та розподіляємо їх по всіх сторінках сайту.
2
Внутрішня оптимізація
Оптимізація тегів на сторінках сайту, оптимізація файлів robots.txt, sitemap.xml, оптимізація зображень.
3
Оптимізація контента
Пишемо та оптимізуємо тексти на сайт, як для користувача так і для пошукових роботів.
4
Лінкбілдінг
Збільшуємо кількість якісних вхідних посилань на сайт для підвищення довіри з боку пошукових систем.
5
Наші переваги
200 +

Проектів, якими ми пишаємося!

12
Років на ринку інформаційних технологій
17
Фахівців в нашій команді!
100 %
Задоволених клієнтів
Інші послуги