Маркетинг в соціальних мережах (SMM)

Послуги SMM. Повний супровід бренду в соціальних мережах. Підвищити впізнаваність бренду? Стимуляція росту продажів? Поліпшення репутації компанії? Ми знаємо як!
Отримати консультацію
  • Увеличение количества посещений сайта
  • Повышение узнаваемости бренда
  • Рост количества заказов
  • Поэтапное продвижение
Esfirum

SMM маркетинг для бизнеса

Поэтапное продвижение в социальных сетях обеспечивает увеличение количества активных подписчиков в группах, рост количества заказов, влияет на повышение узнаваемости бренда, продуктов или услуг, а так же увеличивает количество посещений вашего сайта.
Эксперты SMM
Почему мы
4 года опыта настройки таргетирования и ведения рекламы в социальных сетях Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn. Более 20000$ использованного маркетингового бюджета и сотни различных отраслей. Мы точно знаем, как заставить социальные сети работать на вас!
процес роботи
Розробка стратегії
Формування комплексу заходів для досягнення максимального результату. Створення маркетингових персон, що відповідають кожному сегменту вашої аудиторії. Розробка контент плану. Визначення ефективних індивідуальних способів просування в соціальних мережах
1
Таргетінг
Створення продають текстів. Фільтрація цільової аудиторії. Запуск рекламної кампанії.
2
Своєчасне коректування
Протягом всього часу роботи з проектом наші фахівці стежать за показниками ефективності рекламної кампанії. При необхідності коригують умови таргетування, вносять зміни, які призводять до підвищення ефективності smm-компанії.
3
Звітність
Проміжна, фінальна, за окремою кампанією та за проектом в цілому. За запитом, тижнева, місячна або річна, згідно з договором з замовником. Ви завжди в курсі: які кроки, навіщо і коли ми почнемо — вся наша робота прозора, обґрунтована і доступна.
4
Наші переваги
200 +

Проектів, якими ми пишаємося!

12
Років на ринку інформаційних технологій
17
Фахівців в нашій команді!
100 %
Задоволених клієнтів
Інші послуги