Створення сайтів

Наша команда займається розробкою сайтів понад 5 років. Нашими клієнтами є: «Rixos Prykarpattya», «Edem Resort Medical & SPA», ТМ «Школярик» та багато інших. Ми зробимо сайт, яким ви будете пишатися!
Отримати консультацію
 • Довічна гарантія
 • Розтермінування платежів
 • Домен в подарунок
 • Підтримка 24/7
Esfirum

Що ми пропонуємо

Наші переваги
200 +

Проектів, якими ми пишаємося!

12
Років на ринку інформаційних технологій
17
Фахівців в нашій команді!
100 %
Задоволених клієнтів
Процес роботи
Комунікація з клієнтом
В ході спілкування з клієнтом визначаємо цілі і завдання майбутнього сайту, складність веб-дизайну та анімацій, вид сайту (інтернет-магазин, корпоративний сайт, лендінг-пейдж, інформаційний портал, сайт-візитка). З'ясовуємо його прямих конкурентів і потенційних відвідувачів. Вибираємо доменне ім'я сайту. Готуємо і підписуємо договір на розробку веб-сайту.
1
Вивчення відвідувачів
Визначаємо потенційних відвідувачів сайту, їх вік, інтереси, регіони проживання. Дивимося "болю" і бажання відвідувачів. Складаємо під кожного потенційного відвідувача user-jorney (переходи по сторінках сайту до наміченої мети). На основі зібраної інформації розробляємо факт-карту для визначення важливих посадкових сторінок сайту.
2
Вивчення конкурентів
На даному етапі вивчаємо конкурентів клієнта. Вік їх сайтів, асортимент товару, їх переваги та недоліки, структуру сайтів, структуру кожної сторінки. Також з'ясовуємо ключові пошукові запити за якими конкуренти просуваються в пошуку. Визначаємо кількість відвідувачів, які заходять на сайти конкурентів щомісяця. З'ясовуємо наявність помилок у внутрішній оптимізації сайтів конкурентів.
3
Розробка архітектури
На підставі отриманої інформації розробляємо архітектуру всього сайту (які сторінки будуть на сайті, які сторінки будуть в "Головному" меню сайту, чи буде саб-меню, наявність Блогу на сайті, визначаємо перелинковку кожної сторінки). Далі розробляється архітектура кожної сторінки (розташування кнопок "заклику до дії", форм зворотного зв'язку, відео, інформаційних блоків).
4
Розробка веб-дизайну
На підставі архітектури, розробляється UX дизайн веб-сайту. Відвідувач повинен інтуїтивно розуміти, на яку кнопку натискати, щоб отримати необхідну йому інформацію. Повинен за 1-2 кліка переходити на сторінки сайту, які продають.
Далі створюємо UI дизайн. Відвідувачу повинно бути не тільки зручно працювати з елементами ресурсу, а й загальний візуальний стиль повинен привертати і утримувати клієнта на сайті.
5
Верстка та інтеграція
Наступним етапом йде верстка сторінок сайту, створення анімацій та інтеграція з CMS WordPress. Всі сайти ми верстаємо з нуля, без використання будь-яких шаблонів, що дозволяє нам досягти високої швидкості завантаження сайту. Також це значно впливає на майбутнє просування сайту в пошукових системах. Далі йде інтеграція сайту з CMS WordPress для розробки максимально зручною для клієнта адміністративної сторінки.
6
від ідей до бізнес-рішень
Замовити сайт під ключ
Ми займаємося веб-розробкою протягом п'яти років. За цей час ми створили сайти для компаній різних галузей бізнесу - сайти візитки для малого бізнесу, корпоративних сайтів великих компаній, сайти для готелів з інтеграцією систем бронювання, інтернет-магазини та сайти каталоги з інтеграцією різних платіжних систем. Створення веб-сайту під ключ включає в себе:
 • вивчення та аналіз цілей клієнтів,
 • сильних і слабких сторін конкурентів бізнесу,
 • розробку архітектури сайту,
 • створення унікального дизайну,
 • верстка,
 • інтеграція з CMS Wordpress,
 • тестування,
 • розміщення сайту на хостингу клієнта.
Відгуки
нам довіряють
Наші клієнти
Інші послуги