Контекстна реклама

Професійне управління вашим акаунтом контекстної реклами. Наша робота допомогла понад 30 компаніям перетворити великі витрати на рекламу в стійку прибуток. Дозвольте нам допомогти вам зробити те ж саме.
Отримати консультацію
  • Налаштування аналітики
  • Строк до 2-х тижнів
  • Сертифіковані фахівці
  • Працюємо по договору
Esfirum

Контекстна реклама

Найпопулярнішою платформою для контекстної реклами сайту (Pay-per-Click) є Google. Ця пошукова система показує рекламу вашого веб-сайту на перших сторінках пошукової видачі. Оплата за цю послугу здійснюється тільки якщо користувач натиснув на блок з рекламним оголошенням і перейшов на ваш сайт.
В середньому, 52% кліків припадає на перші три рекламні блоки пошукової видачі. Ось чому для отримання більшої кількості відвідувачів вашого сайту повинен бути в цій трійці.
Управління контекстною рекламою
Чому ми
Чітке розуміння принципів роботи контекстної реклами, вивчення продукту клієнта і його конкурентів, а так же науковий підхід до маркетингу дозволяють веб-студії «Esfirum» протягом 4-ти років успішно створювати та керувати рекламними компаніями партнерів. 90% наших нових клієнтів стають постійними. Налагодження та ведення рекламних компаній з використанням методу SKAg дозволяє нам значно знизити вартість кліка по рекламному оголошенню клієнта!
Процес роботи
Первинний аналіз
Первинний збір і аналіз інформації про вашу компанію та продукт. Збір і аналіз інформації про прямих конкурентів. Первинний збір основних ключових фраз, за якими потенційні клієнти знаходять ваш продукт.
1
Семантичне ядро
Збір і аналіз найбільш ефективних і високоприбуткових ключових запитів, підготовка списку мінус-слів. Чи дозволять вам уникнути перевитрати маркетингового бюджету
2
Створення оголошень
Розробка привабливих рекламних оголошень, релевантних зібраним ключовими словами. Підвищує загальний рейтинг, що дозволить зменшити вартість за клік і підвищити місце в списку рекламних блоків Google ADS
3
Налаштування показів
Правильний розклад показу оголошення дозволить вам зменшити витрати на маркетинг і збільшити кількість потенційних клієнтів
4
Google Analytics
Налаштування зв'язку Google Analytics з акаунтом Google Ads. Визначення ключових та другорядних цілей і настройка їх в аналітиці. Налаштування звітності.
5
Моніторинг
Контроль за процесом роботи рекламної компанії не дозволить
вашим оголошенням впасти з верхніх позицій пошукової видачі Google
6
Наші переваги
200 +

Проектів, якими ми пишаємося!

12
Років на ринку інформаційних технологій
17
Фахівців в нашій команді!
100 %
Задоволених клієнтів
Інші послуги