Посилання як частина пошукової оптимізації сайту

24. 02. 2021

Якісна зовнішня SEO оптимізація передбачає створення грамотного контенту з посиланнями

Якщо потрібно просувати сайт на ринки країн колишнього СНД, то найоптимальнішим засобом для цього вважаються біржі посилань. Біржі посилань це спеціалізований ресурс в мережі Інтернет для купівлі та продажу самих різних посилань для веб сайтів. Це працює приблизно так: власник сайту продає на ньому місце під посилання, а SEO спеціалист у нього купує права на розміщення посилань на сайт, який він оптимізує в поточний момент. Давайте розглянемо парочку популярних бірж посилань.

к содержанию ↑

Де купувати посилання для просування сайту?

Питання «Де купувати посилання для просування сайту?» задає собі кожен початківець SEO оптимізатор. Ми рекомендуємо Вам відвідати сайти самих «працездатних» і найбільш відвідуваних бірж посилань.

Однією з самих популярних бірж посилань є Miralinks. Miralinks це лідер серед ресурсів покупки і продажу посилань. Головним завданням біржі посилань стати посередником між власником сайту і SEO фахівцем. База цієї біржі посилань практично кожен день поповнюється новими ресурсами, на яких можна розміщувати власний контент з уже прописаними посиланнями. А якщо ж Ви «копаєте» глибше, і Вас цікавить, де купити вічні посилання для просування сайту, то відповідь така ж на Miralinks.

Другий за популярністю біржею посилань можна назвати Gogetlinks. Gogetlinks також дозволяє купити як тимчасові, так і вічні посилання. Ця біржа посилань цінна тим, що її творці ведуть строгий відбір сайтівдонорів посилань, надає як гарантії фінансові, так і гарантії індексації тих посилань, які будуть розміщуватися.

к содержанию ↑

Де розміщувати посилання для просування сайту?

Від правильного розміщення посилань безпосередньо залежить успіх просування конкретного веб сайту. Існує кілька основних правил, яких необхідно дотримуватися, щоб Ваш ресурс просувався швидко і якісно. По-перше, потрібно написати якісний SEO оптимізований текст з уже розміщеними в ньому посиланнями. Часто цими посиланнями виступають ключові слова або фрази. Текст повинен бути пізнавальним і читабельним, а також цікавим для людей. По-друге, сайт, на якому ви хотіли б розмістити контент з посиланнями, повинен бути в одній тематиці з ресурсом, який просувається. По-третє, сайти-донори повинні мати хорошу репутацію у пошукових систем, а також мати хороший тематичний індекс цитування (ТІЦ). ТІЦ – це технологія, яка визначає авторитетність веб ресурсів в залежності від якісної характеристики.

Де розміщувати посилання для просування сайту та як правильно це зробити Ви вже знаєте, а тепер варто поговорити про те, які посилання купувати для просування сайту. Існує кілька видів посилань для просування веб сайтів:

  • Вічні
  • Орендовані

Орендовані посилання Ви купуєте лише на конкретний обумовлений час і платите за них помісячно (щоб було зрозуміліше, можна, наприклад, провести паралель з орендою квартири). Орендованими посиланнями користується більшість SEO відділів різних IT компаній. Набагато практичніше вічні посилання. Вічні посилання оплачуються лише раз, але це значно дорожче, ніж орендувати посилання. Незважаючи на практичність використання вічних посилань, обидва види посилань однаково ефективні, якщо їх використовувати правильно для просування сайтів.

к содержанию ↑

Як правильно купувати посилання для просування сайту?

По-перше, потрібно визначитися, по яких запитах повинен просуватися сайт. По-друге, визначити, на яких сторінках будуть розміщені посилання, провести їх SEO оптимізацію. Далі можна приступити безпосередньо до покупки посилань. Для цього вибираємо біржу посилань і проводимо покупку вручну або автоматично. Важливо, щоб посилання підходили по тематиці, і їх не було занадто багато, особливо якщо сайт новий. Це може створити ефект, абсолютно протилежний очікуваному результату. Як посилання впливають на просування сайту? Грамотно підібрані посилання діють за принципом сарафанного радіо, перенаправляючи людей з одного ресурсу на інший такою же тематикою – на Ваш сайт. А це допомагає популяризації ресурсу серед цільової аудиторії.

к содержанию ↑

Від чого залежить ціна посилань?

Ціна посилань залежить від деяких нюансів:

  • Популярність і якісність домену, де розміщений веб ресурс
  • Тематика веб сайту
  • Рівень ТІЦ для пошукової системи ЯНДЕКС або PageRank для GOOGLE
  • Якість наповнення сторінки і багато іншого.

Ціна на посилання стартує від кількох центів до кількох сотень доларів, в залежності від зазначених вище пунктів. Популярними ресурсами для покупки посилань є MegaIndex, Rookee, SeoPult. Купувати посилання також можна на біржах посилань, які ми розглядали на початку статті.

Поділитися:

Послуги веб-студії

Наша веб-студія 5 років спеціалізується на розробці сайтів, мобільних додатків та інтернет-маркетингу. Створимо сайт виходячи з ваших потреб та побажань.