Розробка сайту-візитки

22. 02. 2021

Що таке сайт-візитка?

Це невеликий інтернет-ресурс, який складається з однієї або декількох (дві – три) сторінок і представляє власника.

Сайт-візитку можна порівняти зі звичайною візитною карткою, в якій вказано ім’я і прізвище, номер телефону, e-mail, посада і рід занять. Зазвичай, цей вебсайт наповнюють тільки найважливішою і необхідною інформацією про компанію, її послуги, розміщують форму зворотного зв’язку, контакти та інші відомості, які можуть бути потрібні для потенційного клієнта.
Розробка сайту-візитки буде відмінним варіантом для тих, кому не потрібен веб-портал з великою кількістю інформації. Дуже важливо, щоб цей сайт був простим і зрозумілим у використанні з грамотно написаними текстами, мав привабливий і, найголовніше, унікальний дизайн, адже цей ресурс створює імідж і престиж його власнику.

к содержанию ↑

Для чого потрібен сайт візитка?

По-перше, основним його завданням є надання клієнтові інформації про те, чим займається власник в максимально стислому форматі;
По-друге, використання сайту-візитки послужить хорошою і якісною рекламою.
По-третє, вебсайт повинен викликати у потенційного клієнта позитивні емоції та бажання працювати з його власником.
Необхідно максимально відповідально підійти до оформлення і наповнення цього інтернет-ресурсу.
Обов’язковими при створенні сайту-візитки є компоненти, які як не можна краще представлять Вашу компанію на ринку.

к содержанию ↑

Елементи сайту-візитки

Для розробки бездоганного сайту-візитки ми рекомендуємо використовувати такі елементи, як:
• Логотип;
• Назва;
• Слоган;
• Розділ «Про нас»;
• Список пропонованих послуг;
• Контактні дані компанії;
• Форма зворотного зв’язку.
• Посилання на профіль в соціальних мережах

структура сайта визитки

Якщо до пунктів про логотип та назву компанії питань не виникає, то наявність слогану показує, що власники компанії максимально серйозно ставляться до свого бізнесу, якщо не пошкодували ресурсів на додаткові послуги рекламників.
Розділ «Про нас» на веб-сайті бажано розміщувати на окремій сторінці, тут повинні розміщуватися відомості про компанії, а також про її власника. Інформація про власника створить враження, що клієнт спілкується безпосередньо з ним. Також, в цьому розділі сайту, можна познайомити клієнта з головними фахівцями компанії.
Список пропонованих послуг повинен бути обов’язковим елементом! Пам’ятайте, що сайт працює як візитна картка, і наявність переліку послуг допоможе залучити саме тих клієнтів, яким вони потрібні.

к содержанию ↑

Контакти та форма зворотного зв’язку на сайті

Контакти необхідні, щоб клієнт міг легко і швидко зв’язатися з Вашою компанією, домовитися про зустріч, отримати ту чи іншу інформацію, яка його цікавить.
Форма зворотного зв’язку на сайті працює в наступному порядку: клієнт залишає своє ім’я, контакти (e-mail або телефон), а також ключові питання, які його цікавлять. Відповідати на питання користувача сайту потрібно максимально швидко, бажано протягом перших 20-30 хвилин, щоб у потенційного клієнта не пропало бажання купити або замовити пропонований на сайті товар або послугу.
Наявність цих основних елементів не виключає того, що також бажано розміщувати на сайті розділ з відгуками, блогом, фото або відео.
Посилання на профіль компанії в соціальних мережах – дуже важлива складова сайту-візитки! Такі посилання дають змогу майбутнім клієнтам більш детально знайомитися з діяльністю та отримати додаткову інформацію про компанію та продукти, які вона пропонує.
Я б настійно рекомендував додати на сайт сторінку «Блог» або «Новини», а краще і те та інше, оскільки ці сторінки допоможуть просувати сайт в пошукових системах. Ви ж не хочете, щоб ваша візитна картка «бовталася» на п’ятій або шостій сторінці в пошуковій видачі, так її ніхто не помітить.
Підходьте до наповнення креативно!

к содержанию ↑

Дизайн сайту-візитки

Окрему увагу варто приділити візуальній складовій сайту – дизайну. В даний час головними трендами веб-дизайну є мінімалізм і простота. Сайт не повинен бути перевантажений графічними елементами водночас він повинен бути цікавим і зручним у користуванні.
Особливу увагу приділіть колірній гамі, шрифтів, логотипу. Всі ці елементи створюють імідж власнику сайту. Кольорову гаму потрібно підібрати так, щоб логотип не вибиватися з «контексту» оформлення. Пам’ятайте, що більшості відвідувачів більше подобається спокійна і нейтральна колірна гамма – не варто використовувати кольору «вирви око». Подбайте про те, щоб шрифт був читабельним. Можете використовувати елементи типографіки, які популярні у 2018 році. Цікаві шрифти в заголовках або короткий зміст будуть утримувати аудиторію на сторінках сайту.

к содержанию ↑

Скільки коштує створити сайт-візитку

Замовити сайт-візитку під ключ обійдеться в ціну, яка стартує від сотні доларів до кількох тисяч, залежно від складності веб-дизайну і верстки, наповнення, термінів розробки, а також кількості залучених фахівців і їх кваліфікації. Трохи заощадити можна, вдавшись до послуг фрілансерів, однак тут немає ніякої гарантії, що Ви отримаєте саме той продукт, який хотіли, і отримаєте Ви його взагалі. Тому, рекомендуємо Вам звертатися з питанням розробки та створення сайту-візитки до IT компаніям.

к содержанию ↑

Як зробити сайт візитку

Зробити такого роду сайт можна і самостійно. Для цього можна використовувати будь-яку CMS (WordPress, Joomla, Droopal і т.п.) або конструктор сайтів (uCoz, Wix, uKit і т.п.). Для створення веб-ресурсу за допомогою CMS потрібно мати хороші знання в програмуванні. Набагато практичніше буде використовувати конструктор сайтів. Конструктор сайтів дозволяє створювати інтернет-ресурси навіть тим людям, які далекі від програмування. Зробити сайт-візитку в конструкторі можна буде легко, проте якість цього ресурсу буде дуже низьким, а просувати його в пошукових системах буде дуже важко і дорого.
Наявність сайту, сьогодні, є необхідною умовою для виходу на більш високий рівень в просуванні та продажу товарів або послуг. Тому вдумливо і відповідально підійдіть до ідеї, розробки та створення веб-сайту, який протягом багатьох років буде представляти Вас на цифровому ринку! Успіхів!

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Послуги веб-студії

Наша веб-студія 5 років спеціалізується на розробці сайтів, мобільних додатків та інтернет-маркетингу. Створимо сайт виходячи з ваших потреб та побажань.