Просування послуг в соціальній мережі Instagram

23. 02. 2021

Спочатку створена для публікацій відомих художників і фотографів, мережа Instagram стала платформою для розвитку бізнесу. Зараз її використовують для просування послуг майже всі найбільші компанії світу. Інстаграм двигун торгівлі! Власне, зараз ця соціальна мережа і стала платформою для розміщення реклами різних послуг. Грамотна реклама в цій мережі може приносити і приносить мільйони.

к содержанию ↑

Правильне оформлення акаунту в Instagram одна із запорук успішного просування!

Як це зробити читайте нижче:

 • У назві акаунту використовуйте назву бренду / компанії / магазину. Його повинно легко знайти і дізнаватись.
 • Запам’ятайте: головне фото це логотип компанії. Котики / собачки або фото, що нагадують особисте грають в мінус.
 • Заповнюйте всі інформаційні поля (опис, номер телефону, адреса, сайт). Потенційним клієнтам повинно бути легко знайти всю потрібну інформацію.
 • Зв’яжіть профіль Інстаграм з акаунтами Facebook, Twitter (якщо у вас їх немає, то необхідно створити).

Изображение профиля OktenWeb в Instagram

к содержанию ↑

Як просувати послугу в Інстаграм?

Дуже легко:

Існує кілька правил просування послуг в Інстаграм, дотримуючись яких, Ви отримаєте від просування бажаний результат.

По-перше, створіть бізнеспрофіль Вашої компанії. Бізнеспрофіль має більше можливостей, ніж звичайний. Наприклад, статистика переглядів, охоплення і багато іншого. Так Ви будете розуміти, як реагує аудиторія на ті чи інші дії.

По-друге, потрібно врахувати вік аудиторії. Згідно зі статистикою, вік людей, які використовують Інстаграм в основному від 17 до 35 років, більшість з них жінки. Чи буде Ваша послуга або товар цікаві саме цієї аудиторії? Якщо так, то переходите до наступних пунктів.

По-третє, використовуйте так само платну рекламу, але подавайте її яскраво. Навіть найпростіша послуга повинна мати щось, що запам’ятатися аудиторії. Саме це допоможе залучити клієнта і вигідно відрізнити Вашу послугу від схожої послуги іншої компанії. Про типи реклами поговоримо далі.

По-четверте, проводите конкурси та GiveAway. Це дозволить залучити аудиторію. Але варто врахувати, що якийсь відсоток передплатників після завершення конкурсу зникне так само, як і з’явився. Переживати не варто, ці люди не були зацікавлені у Вашій послузі.

к содержанию ↑

4 простих пункти для постів використовуючи які Ви збільшите продажу та підвищите впізнаваність бренду:

 • Фотографії повинні бути якісними і підходити по тематиці.
 • Подбайте про SEO оптимізованих текстах для постів. Використовуйте постійно кілька ключових слів, які допоможуть знайти Вашу послугу через пошукову систему і вивести потенційного клієнта на Інстаграм.
 • Додавайте в текст хештеги. Часто ту чи іншу послугу знаходять саме через хештег.
 • Не нехтуйте так званими емодзі (різні смайлики), додавайте їх в текст, люди заходять в інстаграм, щоб відпочити і сухі пости вони будуть просто перегортати.
к содержанию ↑

Яка буває реклама в Instagram?

Ось відповідь:

Існує кілька видів реклами в Instagram. Серед них:

 • Перехід на сайт (створює трафік, але не дуже зручний для аудиторії, оскільки займає більше часу);
 • Рекламакарусель (текст реклами вміщується в кілька фотознімків і несе в собі всю потрібну інформацію);
 • Рекламні відео (тривалістю до 30 секунд).

Вартість кожного виду реклами буде залежати від таких факторів, як, наприклад, охоплення цільової аудиторії, активність кожного і в який з чотирьох моделей просування вона розміщена. наприклад:

 • Магазин;
 • Пабліки;
 • Особистий блог;
 • Insta-Лендінг

Магазин – це один з найпопулярніших бізнес-профілів на базі Інстаграм. В основу інтернет-магазину в Інстаграм, де описується сама компанія і вид її діяльності, лягати інформація про послуги, що надаються, товари, які продаються. Через багатьох подібних факторів, аудиторії зрозуміло, що в цьому акаунті продається той чи інший товар, тому фоловлят його тільки ті люди, які цілеспрямовано сюди прийшли і готові зробити покупку. Таку модель просування найчастіше використовують майстри б’юті-сфери (манікюр, зачіски), продавці одягу і інших популярних і масових товарів.

Друга модель – паблік. Цю модель просування використовують для більш складних товарів і послуг. Вона має на увазі створення профілю схожого за тематикою з продаваним продуктом або послугою. У профілі розповідають про сферу його використання. Наприклад, якщо Ви продаєте будівельні матеріали, то можна створити обліковий запис, в якому Ви будете розповідати про будівництво в цілому і використанні того чи іншого матеріалу в конкретному випадку. Важливо додавати в пости посилання на основний аккаунт, де цей товар можна купити. Передплатники цього профілю ще не готові до усвідомленої покупці, а всього лише вивчають сферу. Основне Ваше завдання, непомітно зробити так, щоб людина зацікавилася і купив товар або послугу саме у Вас. Заробляти на цьому акаунті Ви зможете тільки в тому випадку, якщо будете розміщувати комерційні, який продає посади або рекламу. Основний дохід все ж буде приносити той акаунт, на якому купують, а цей буде як би готувати клієнтів до майбутньої покупки.

Особистий блог відмінне рішення для фахівців якої-небудь конкретної сфери: адвокатів, психотерапевтів, програмістів. Особистий блог в Інстаграм це, по суті, аналог живого журналу, але в трохи іншій варіації: тексти менш об’ємні, обов’язковим є наявність фото. Цю модель просування вигідно використовувати тим, кому є що сказати громадськості. Адвокат може писати пост з конкретним радою за рішенням юридичного питання, посилаючись на те, що для більш повної інформації потрібно записатися до нього на консультацію.

InstaЛендінг  відмінний варіант для тих, хто продає недорогі товари. Про купівлю дешевого товару легше прийняти рішення. Тому, в Лендінзі розміщується мінімум необхідної інформації про товар. Також цю модель використовують для реклами разового заходу, майстеркласи, події.

Всі види реклами та моделі просування можна як використовувати в одній «зв’язці» (наприклад, рекламакарусель + особистий блог), так і використовувати всі разом і всюди.

к содержанию ↑

Два абсолютно безкоштовних, але найефективніші способи залучення аудиторії:

Массфоловінг і масслайкінг.

Массфоловінг це автоматична або ручна масова підписка на профілі людей, які є Вашою цільовою аудиторією.

Масслайкінг це також автоматичний або ручний процес, при якому масово залишаються лайки на фото акаунтів Вашої цільової аудиторії.

Це одні з найбільш використовуваних методів просування як бізнесакаунтів, так і особистих. Він буває двох видів: автоматизований і ручний. Автоматизація просування має на увазі використання готових програм або ресурсів для накрутки фоловерів. Вони працюють за принципом масової підписки на велику кількість акаунтів, схожих по тематиці з Вашим бізнесом. Після програма так само автоматично від них відписується.

Найголовніше в ручному або автоматичному просуванні не порушувати кілька правил:

 1. Відправляти не більше 20-80 заявок на фоловінг за годину. Кількість заявок залежить від того наскільки у Вас молодий акаунт;
 2. Після 7 000 підписок зупиніть процес і включіть відписку (за тим же правилом, не більше 200 відписок в день);
 3. Якщо у Вас новий обліковий запис, то найближчі тричотири тижні нічого не можна автоматизувати.

Недотримання цих правил загрожує БАНОМ аккаунта. Будьте уважні. Зараз існує безліч автоматизованих програм для цієї діяльності, як платних, так і безкоштовних. Але найкраще довіритися професіоналам.

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Послуги веб-студії

Наша веб-студія 5 років спеціалізується на розробці сайтів, мобільних додатків та інтернет-маркетингу. Створимо сайт виходячи з ваших потреб та побажань.