Етапи розробки веб сайту

03. 03. 2021

Практично кожному доводилося у своєму житті стикатися зі створенням веб сайтів. Хтось робить сайт заради розваг, хтось для потреб власного бізнесу, а для когото це робота, яка приносить задоволення.

Ми вебстудія «Esfirum» це команда людей, які закохані в свою справу і яким воно точно приносить радість і задоволення. Наша вебстудія була заснована в 2013 році у Львові і з тих пір нами було успішно реалізовано більше 100 інтернет проектів від сайтів візиток до інтернетмагазинів і корпоративних порталів. В нашій веб студії Ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу в різних інтернет сферах: від створення макету веб сайту до його просування і SEO оптимізації.

Ми, як професіонали, повинні розповісти Вам, як саме виглядає процес створення сайту від ідеї до його просування. Для початку розберемося, для чого в принципі створюють сайти. Веб ресурси створюються, перш за все, для презентації проекту, якщо це бізнес сайт, а також для отримання з нього прибутку.

к содержанию ↑

Першим етапом створення сайту

можна вважати генерування ідей. Разом із замовником ми визначаємо тематику сайту, обговорюємо нішу (наприклад, бізнес, фінанси, медицина або інші). На цьому етапі також продумуємо, як приблизно буде виглядати сайт зовні: кількість сторінок, кнопок, навігація. Окремо обговорюємо дизайнерські рішення палітра кольорів, анімація, стиль сайту і багато іншого.

к содержанию ↑

Другим етапом створення вебсайту

є підготовка прототипу (макета). Прототип сайту має на увазі собою примітивний графічний малюнок зразкового розташування всіх елементів майбутнього ресурсу. До них відносяться меню, кнопки, банери, форми для входу і все те, що буде візуально видимим на інтернет сайті. Макет сайту потрібен для того, щоб і замовник, і виконавець могли побачити, як це все виглядає разом і, в разі потреби, щось змінити, пересунути і т.д. Прототипи бувають декількох видів:
Статичний звичайна картинка, яка візуалізує, що де розташовано і як буде виглядати сторінці в цілому.
Динамічний дозволяє побачити, як саме буде працювати сайт. Цей вид макета дозволяє натискати на кнопки, відкривати розділи, гортати сторінки.

к содержанию ↑

Третій етап створення дизайну

веб проекту. По-перше, визначається стиль сайту. Зараз, наприклад, дуже популярним є геометричний стиль. Ему властиві простота і зручність, головним козирем цього стилю вважається те, що він не відволікає користувача від самого функціоналу та наповнення сайту. Величезний вплив на успішність сайту в області дизайну має шрифт. Шрифт повинен бути читабельним: підходящого розміру, кольору, стилю шрифту, комфортні для ока інтервали і т.д. Ніхто не затримається на сайті, де неможливо почерпнути інформацію в повному обсязі тільки через те, що текст не читабельний.

к содержанию ↑

Останнім етапом розробки веб ресурсу

йде саме створення сайту «пожвавлення» всього того, що було продумано і створено за три попередні етапи. Тут відбувається верстка переклад «картинки» сайту в html код. Якщо все зроблено грамотно, то сайт буде однаково успішно працювати у всіх браузерах. Завершує цей етап наповнення сайту контентом і запуск остаточного тестування веб сайту, щоб переконається, що все працює так, як потрібно нашому клієнтові. Тепер Ви знаєте, як ми робимо сайти для Вас. Так що чекаємо Вас в офісі кращої вебстудії «Esfirum», щоб разом створити успішний ресурс.

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

two + 19 =

Послуги веб-студії

Наша веб-студія 5 років спеціалізується на розробці сайтів, мобільних додатків та інтернет-маркетингу. Створимо сайт виходячи з ваших потреб та побажань.