Що таке веб дизайн

25. 02. 2021

Зовнішній вигляд веб сайту не менш важливий, ніж його наповнення. Так що ні часу, ні коштів на розробку професійного і якісного дизайну сайту шкодувати не варто. Саме цей інтернет ресурс є обличчям компанії, і якщо він зроблений погано, це не тільки не приверне клієнтів, а й може відлякати їх.

к содержанию ↑

Що потрібно для веб дизайну сайту?

По-перше, грамотний фахівець. Не варто довіряти розробку і створення дизайну сайту першому ліпшому веб дизайнеру. Розгляньте кілька варіантів виконавців: як IT компаній, так і фрілансерів. Окрему увагу приділіть їх портфоліо, прочитайте відгуки інших клієнтів. Це порада для замовника, а тепер порада для виконавця – вчіться і постійно поглиблюйте свої знання в сфері дизайну, відстежуйте нові тренди. По-друге, добре продумайте, що саме має бути на сайті, всі до деталей: якою буде колір, які будуть іконки, анімація, як буде виглядати логотип.

к содержанию ↑

Як придумати дизайн сайту?

У більшості випадків це підвладне тільки фахівцеві, що розбирається в Photoshop та інших графічних редакторах. Щоб створити сайт, не менш важливо і почуття стилю, а також креативність мислення і вміння швидко генерувати ідеї. Щоб отримати відповідь на питання «Як придумати дизайн сайту?» досить прочитати наступні кілька абзаців цієї статті.

Перед тим, як створювати основну ідею для майбутнього сайту, слід чітко визначити його тематику, цільову аудиторію та інші, на перший погляд, не найважливіші деталі. Але вже на етапі створення ресурсу ці деталі значно полегшать завдання. По-друге, потрібно добре продумати колірні рішення веб ресурсу. Не рекомендується для фону використовувати занадто яскраві кольори і помітні дизайни. Краще віддати перевагу спокійним світлим або темним кольорам, і підібрати колір для тексту трохи яскравіше. Так текст на сторінці буде «грати» на контрасті. Обов’язково покажіть на папері або в редакторі схему того, як буду розташовані всі деталі на сторінці: шапка, меню, лого, роздягли. Для того, щоб переконається, що все виглядає саме так, як задумували Ви і як хоче це бачити замовник, покажіть цю схему у вигляді начерку, наприклад, в тому ж Photoshop.

к содержанию ↑

Как зробити дизайн сайту?

Розробка дизайну сайту, як і будь-який інший процес в розробці веб ресурсу, має деякі етапи:

  • Переглядаємо інші ресурси схожої тематики. Не треба копіювати все аж до картинок. Але цікаві фішечки підглянути можна.
  • Зробіть макет майбутнього сайту на листку паперу. Схематично розташуйте всі розділи, меню, шапку, лого. Це допоможе Вам побачити, як все виглядає в комплекс, щось змінити, виправити.
  • Зверстати все в графічному редакторі. Найчастіше веб дизайнери використовують Photoshop для створення Інтернет ресурсу.
  • Запустіть сайт в тестовому режимі, а після виправте всі помилки.

Створення веб сайту досить трудомісткий процес. Одна тільки верстка займає від кількох днів до кількох тижнів. А всі попередні етапи не менше витратні за часом виконання.

Поділитися:

Послуги веб-студії

Наша веб-студія 5 років спеціалізується на розробці сайтів, мобільних додатків та інтернет-маркетингу. Створимо сайт виходячи з ваших потреб та побажань.