Що таке SEO просування в пошукових системах

23. 02. 2021

Іноді, навіть дуже добре складені сайти підприємства не допомагають отримати той результат, якого очікував підприємець. Прибуток компанії не росте, немає нових клієнтів? Значить дуже велика ймовірність того, що веб-сайт не SEO оптимізований. Що таке SEO оптимізація, ми розповімо в цьому матеріалі.

Що це таке SEO?

Пошукова оптимізація це комплекс дій метою яких є просування інтернет ресурсу в пошукових системах і збільшення трафіку на сайт.Wikipedia

к содержанию ↑

Пошукова оптимізація сайту включає в себе:

аналіз веб сайту;
аудит конкурентів;
виправлення помилок, неточностей в текстах (title, description) сайту;
виправлення помилок технічного характеру;
складання семантичного ядра;
сортування пошукових запитів по всіх сторінках сайту;
перепосилання на сайті;
робота з вхідними на сайт посиланнями;
реєстрація сайту на зовнішніх ресурсах;
відстеження результатів.
В SEO оптимізації потребують абсолютно всі сайти, включаючи інтернетмагазини, сайти компаній, приватних осіб, які надають послуги одним словом ресурси зі сфери бізнесу та інформації. Як Ви можете це використовувати для підвищення прибутковості свого бізнесу?
Головне завдання SEO оптимізації це просування сайту і збільшення якісного трафіку на веб ресурс. Після грамотно виконаної SEO оптимізації відвідуваність сайту сильно зростає, оскільки ресурс знаходиться в так званій «зоні видимості» для потенційних клієнтів: як правило, в перших 10 рядках в результатах пошуку. Тому, SEO це один з головних ключів успіху.
Існують два види пошукової оптимізації: зовнішня і внутрішня.

к содержанию ↑

Внутрішня SEO оптимізація

це дії, які проводяться фахівцем з SEO оптимізації всередині сайту. Проводиться попередній аналіз сайту, а також технічний аналіз. Потім складається семантичне ядро, оптимізуються метатеги, пишуться оптимізовані тексти, виправляються технічні помилки в роботі ресурсу (код, перелінковка, мікродані).

к содержанию ↑

Зовнішня SEO оптимізація

– це процес, без якого внутрішня оптимізація ресурсу не має сенсу. На цьому етапі проводиться отримання якісних посилань з інших сайтів, просування веб ресурсу за допомогою нарощування маси, згадка про сайт в інших інтернет джерелах, такій самій або схожій тематики. У мережі Інтернет існує безліч програм і автоматизованих сервісів SEO просування. В Україні їх кілька, але кожен з них передбачає знання в області просування, а також вони всі працюють за шаблоном. Використання сервісів по просуванню не передбачає індивідуального підходу до кожного окремого сайту. Як такого просування буде дуже низьким, а в результаті просувний сайт може потрапити під фільтр пошукових систем. Але це ще не все! Важливо згадати від чого залежать терміни отримання результату від SEO оптимізації. В середньому перші результати від SEO оптимізації приходять десь через 10-12 тижнів і тривати це може до року.

к содержанию ↑

Є кілька пунктів, які впливають на просування сайту:

Вік сайту (чим довше сайт існує в Інтернеті, тим більше йому «довіряють» пошуковики);
Загальний трафік (кількість відвідувачів, яким корисним буде інформація на сайті);
Швидкість завантаження десктопної і мобільної версій сайту;
Кількість і якість ресурсів, які додатково просувають сайт (чим більше і якісніше, тим результативніше);
Загальна кількість сайту даної або схожої тематики.

к содержанию ↑

Як визначити, що Вам потрібна SEO оптимізація?

По-перше, метатеги і заголовки ресурсу не оптимізовані: не “заточені» під ключові слова, не інформативний або недостовірний Title.
По-друге, на сайті невелика кількість сторінок з неунікальним наповненням. Всі головні сторінки повинні мати унікальні тексти з ключовими словами.
По-третє, на сайті немає контактної інформації або вона не повна. Слід добре продумати, як подавати контактну інформацію, щоб клієнту було легко знайти Вас в реальному житті, можна прикріпити картку.
По-четверте,відсутністьінформації про товари, послуги, фотографії поганої якості. Опис товарів і послуг теж краще складати, використовуючи ключові фрази. Фото теж повинні бути унікальними, так що фотографуйте товари самі.
Найголовнішим ознакою є різке падіння відвідуваності сайту. Якщо на сайт перестали переходити потенційні клієнти, це поганий знак.
Від чого залежить вартість SEO оптимізації і просування сайту?

к содержанию ↑

Вартість на SEO просування сайту залежить від декількох критеріїв:

По-перше, важлива тематика сайту. Чим популярніша сфера Вашої діяльності, тим більше коштів і зусиль доведеться вкладати в просування.
По-друге, вартість залежить від запитів, за якими буде просуватися сайт. А також від їх частотності (скільки разів на місяць цю ключову фразу шукають за допомогою пошукових систем) і кількості. Чим частотіше шукають ключову фразу, тим вона рентабельніша і дорожча.
По-третє, вік домену і інформація на сайті. Вихідні тексти ресурсу можуть бути різними за критеріями, один можна розкрутити за місяць, а другий – за три роки і то не факт. У цьому питанні має значення ряд важливих характеристик сайту, який буде просувати SEO спеціаліст. До цих характеристик відносяться, наприклад, популярність і цитованість сайту на інших ресурсах. Отже, набагато складніше просувати новий сайт, ніж той, який вже існує, наприклад, рік. Щоб отримати саме той результат, який Вам потрібен, звертайтеся тільки до професіоналів.

Поділитися:

Послуги веб-студії

Наша веб-студія 5 років спеціалізується на розробці сайтів, мобільних додатків та інтернет-маркетингу. Створимо сайт виходячи з ваших потреб та побажань.