Як зробити сайт. Переваги CMS WordPress.

25. 02. 2021

Зробити свій сайт з нуля іноді здається нездійсненним завданням, особливо для новачка. Але чи так це насправді? Звичайно, зробити найпростіший сайт можливо навіть для дилетанта в цій справі, але все не так легко, як виглядає на перший погляд.

Перше, що потрібно знати, щоб зробити сайт самостійно, це базові мови програмування HTML і CSS. Далі, для того щоб робити гарні анімації на сайті і додатковий функціонал необхідно вивчити JavaScript. Доведеться переглянути безліч відео уроків, можливо навіть записатися на курси з програмування (до речі дуже якісні курси програмування у Львові Esfirum Education).

Існує ще один варіант: самому зробити сайт на CMSплатформі WordPress, проте все одно потрібно буде вивчити дві базові мови HTML, CSS і основи мови PHP. Плюс до цього добре вивчити функціонал даної CMS і плагіни, які в ній використовуються. Все це забирає, нерви, час і гроші (як у випадку з курсами).
Чому ж саме WordPress? Ця CMSплатформа є найпотужнішою серед інших CMS, більшість сайтів (більше 60%) створено саме за допомогою цієї системи.

к содержанию ↑

Перевагами WordPress є:

  • Швидко працює, займає мало місця
  • Має велику кількість шаблонів
  • Має вбудовані функції, які в інших CMS вимагають додаткових налаштувань, наприклад, коментування з дуже широкими можливостями.
  • Ретранслює теги (мітки) з китайської в латинь, щоб пошукові системи на біржі посилань правильно індексували сторінки з тегами, наприклад посилання.
  • У WordPress автоматичне додавання відповідних пунктів меню після створення нових публікацій у відповідному розділі.
  • Не складно просувати сайт в пошукових системах типу Google і Yandex.
  • І звичайно ж дуже зручна сторінка для адміністрування сайту.

Серед інших переваг даної CMSплатформи також легка настройка віджетів (блоків), меню, вбудований редактор сторінок HTML, створення рекламних блоків і меню шляхом простого переміщення їх мишкою в потрібне місце, автоматичні оновлення всіх плагінів, теми самої системи WordPress.

Слід також зазначити: на WordPress можна зробити сайт безкоштовно самому, що вигідно виділяє цю платформу серед інших. Але якщо Ви хочете, щоб Ваш сайт мав додаткові можливості і був правильно налаштований і оптимізований, якщо у Вас немає часу вивчати мови програмування то звичайно ж буде краще замовити розробку сайту і його дизайну у фахівців.

к содержанию ↑

Ціна на сайт

Може стартувати від 500 $ і до декількох тисяч доларів США. Однак лякатися ціни не потрібно тому що якщо у вас сайт для бізнесу то він постійно буде залучати безліч клієнтів, а якщо для розваги, то Ви все одно зможете заробляти на ньому від відвідувань та реклами.
Варто розповісти, від чого залежить ціна на вебсайт. По-перше, від його складності: чим простіше технічно сайт, тим він дешевше. По-друге, його дизайн. Є сайти, дизайн яких становить понад 80% всієї вартості. Як правило, це дизайн, починаючи від іконок кнопок до логотипу. Однак чим уникальніший дизайн, тим вище в пошукових системах буде знаходитися Ваш вебресурс. Також важливу складову ціни має функціонал вебресурсу.

Окрему увагу варто приділити текстам. Для того щоб Ваш сайт був в топі пошукових систем знадобиться унікальні тексти, якщо Ви хочете розмістити на сайті якісний титульний текст, текст сторінок, Вам варто найняти спеціально навчену людини. А це окрема стаття витрат. Ціна сайту залежить і від інших не менш важливих пунктів. Наприклад, кваліфікації фахівця, SEOоптимізації, кількості сторінок сайту і т.д.

Сподіваємося, що ці знання допоможуть Вам створити свій перший сайт легко, швидко і без проблем.

Поділитися:

Послуги веб-студії

Наша веб-студія 5 років спеціалізується на розробці сайтів, мобільних додатків та інтернет-маркетингу. Створимо сайт виходячи з ваших потреб та побажань.