Розробка лендінг пейдж

Наша команда створює сайти категорії "lending page" преміум якості для бізнесу.
Отримати консультацію
Esfirum

Розробка лендінгу

Landing Page (англ. Посадкова сторінка) - окрема сторінка, спеціально розроблена з метою надати відвідувачеві мінімальну необхідну кількість інформації про товар або послугу, зацікавити його, утримати та спонукати зробити необхідну дію. Landing page розробляється під певну рекламну кампанію, в тому випадку, якщо необхідно терміново продати (запропонувати) велику кількість певного товару. Landing Page дуже сильно підвищує конверсію трафіку при розкручуванні сайту (середні показники для landing page 5-10%).
трохи статистики
Переваги створення landing page
Середній коефіцієнт конверсії посадкових сторінок по галузях становить 2,35%, а верхній 25% і вище. Понад 80% компаній, що використовують lending page повідомляють про підвищення продажів більш ніж на 100%. Незважаючи на явні переваги landing page тільки 44% маркетологів створюють окрему посадкову сторінку під конкретну маркетингову компанію.
Етапи створення лендінг пейдж
Вивчення товару, що продається
На першому етапі наша команда вивчає продукт або послугу, яку буде пропонувати lending page. Переваги пропонованого продукту для клієнтів, переваги компанії, що продає продукт. Аналізуються сильні та слабкі сторони конкурентів, щоб уникнути повторення їхніх помилок.
1
Архітектура / Підготовка ТЗ
Створення загальної архітектури lending page, розробка прототипу відповідно до останніх трендів інтернет-маркетингу. Підготовка технічного завдання на підставі зібраних даних із зазначенням вимог замовника і способів їх впровадження в проект. Технічне завдання є основою створення посадкової сторінки, воно узгоджується з замовником. На ТЗ спирається вся команда веб-розробників.
2
UI/UX дизайн
Розробка унікального UI/UX дизайну. Landing page повинен бути перш за все зручним і для користувача, в обов'язковому порядку йде привабливість дизайну і звичайно ж дотримання останніх трендів в UI/UX дизайні поточного року. Загальна концепція дизайну в обов'язковому порядку узгоджується з клієнтом.
3
Верстка, інтеграція з CMS WordPress
Після завершення цього процесу ідеальна робота з розробкою та подальшою інтеграцією з CMS WordPress для зручної роботи клієнта з адміністративною панеллю сайту. На цьому етапі дуже важливо писати чистий код і провести правильну інтеграцію, щоб отримати максимально високу швидкість завантаження ресурсів в браузерах.
4
Тестування
Після завершення процесу розробки цільової сторінки ми проводимо тестування всього функціоналу сайту, як десктопну, так і мобільну його версію. У разі виявлення будь-яких помилок наші програмісти тут же їх усувають.
Ми приділяємо велику увагу правильному функціонуванню сайту. Наші клієнти отримують повністю робочий продукт!
5
Аналітика
Важлива перевага посадкової сторінки для бізнесу — це аналітика. Ви зможете відстежувати практично кожну дію користувача сайту, аналізувати ефективність вкладення кожного витраченого на онлайнову рекламу долара. При грамотному застосуванні, така інформація може бути дійсно великою перевагою.
6
трохи про вартість
Ціна створення landing page
Ціна розробки лендінг пейдж в нашій компанії стартує від 800 USD. Вартість лендінгу залежить від товару, що продається, складності дизайну та анімацій. При замовленні комплексних послуг (розробка посадкової сторінки, внутрішня оптимізація, контекстна реклама) діє система знижок від 10% до 20%.
Наші переваги
200 +

Проектів, якими ми пишаємося!

12
Років на ринку інформаційних технологій
17
Фахівців в нашій команді!
100 %
Задоволених клієнтів
Інші послуги