Розробка корпоративного сайту

Розробка корпоративного сайту — один з пріоритетних напрямків діяльності нашої студії. Веб-студія «Esfirum» допомагає компаніям вийти на цифровий ринок і познайомити користувачів з продуктами та послугами бізнесу. За допомогою корпоративного сайту компанії підвищують впізнаваність свого бренду, збільшують довіру з боку клієнтів або інвесторів, підвищують свій імідж.
Отримати консультацію
Esfirum

Переваги розробки корпоративного сайту

Корпоративний сайт використовується як потужний інструмент, який виконує цілий ряд завдань. Він знайомить користувачів з компанією, розкриває
її переваги серед конкурентів, якісно презентує товари та послуги, сприяє просуванню бізнесу. При необхідності, допомагає вийти на міжнародний ринок, охопити нові ніші та залучити нових інвесторів і бізнес-партнерів. Крім вирішення бізнес-завдань, ресурс може підтримувати зв'язок з клієнтами та стати інструментом для оптимізації робочого процесу компанії.
інформація
Корпоративний сайт під ключ
Веб-студія «Esfirum» надає послугу з розробки корпоративного сайту під ключ (від правильної архітектури до верстки та інтеграції з CMS WordPress). Корпоративний сайт — це інтернет-ресурс, на якому представлена ​​докладна інформація про діяльність організації або підприємства: опис послуг, історія розвитку, умови співпраці, фото і відео компанії, відкриті вакансії, новини та інші факти та події, що показують діяльність компанії. Від односторінкового сайту або сайту-візитки корпоративний сайт відрізняється багаторівневою, складною структурою і великими обсягами інформації.
Кількість активних веб-сайтів в грудні 2018 досягло 1 805 260 010. Це на півмільярда більше в порівнянні з початком 2017, і майже вдвічі більше на тлі 2016 року!
В теперішній час наявність веб-сайту у компанії не розкіш, а необхідність! Швидкість розростання онлайн-спільноти шокує. Бізнес не має права відставати.
Етапи створення корпоративного сайту
Вивчення бізнесу і конкурентів
Аналіз ринку, вивчення потенційних клієнтів і прямих конкурентів у ніші. Дана інформація допоможе зрозуміти відвідувача, його потреби та страхи. Вивчення корпоративних сайтів конкурентів допоможе з'ясувати сильні й слабкі сторони та уникнути помилок допущених ними. Вся отримана інформація необхідна для переходу на другий етап створення ефективного корпоративного порталу.
1
Архітектура / Підготовка ТЗ
Створення загальної архітектури сайту, розробка прототипів сторінок. Підготовка технічного завдання на підставі зібраних даних із зазначенням вимог замовника і способів їх впровадження в проект. Технічне завдання є основою створення корпоративного сайту, воно узгоджується з замовником. На ТЗ спирається вся команда веб-розробників.
2
UI/UX дизайн
Розробка унікального та зручного для користувача UI/UX дизайну. Корпоративний сайт повинен бути перш за все зручним для користувача, в обов'язковому порядку йде привабливість дизайну, відповідність бренд буку компанії та звичайно ж дотримання останніх трендів в UI/UX дизайні поточного року. Загальна концепція дизайну в обов'язковому порядку узгоджується з клієнтом.
3
Верстка, інтеграція з CMS WordPress
Наступним етапом йде верстка корпоративного порталу розробниками та подальша інтеграція з CMS WordPress для зручної роботи клієнта з адміністративною панеллю сайту. На цьому етапі дуже важливо писати чистий код і провести правильну інтеграцію, щоб надалі отримати високу швидкість завантаження ресурсу в браузерах.
4
Тестування
Після закінчення процесу розробки корпоративного сайту ми проводимо тестування всього функціоналу сайту, як десктопной, так і мобільного його версій. У разі виявлення будь-яких помилок наші програмісти тут же їх усувають. Ми приділяємо велику увагу правильному функціонуванню сайту. Наші клієнти отримують повністю робочий продукт!
5
Аналітика
Найважливіша перевага корпоративного сайту як бізнесу — це аналітика. Ви зможете відстежувати практично кожна дія користувача сайту, проаналізувати ефективність вкладення кожного витраченого на онлайнову рекламу долара. При грамотному застосуванні, така інформація може дати дійсно величезні переваги.
6
вартість
Ціна розробки корпоративного сайту
Ціна на розробку корпоративного сайту в нашій компанії стартує від 1200 USD. У вказану ціну входить вивчення бізнесу замовника, його клієнтів і конкурентів, підготовка архітектури корпоративного сайту, унікальний дизайн, анімації, верстка, інтеграція з CMS WordPress, тестування, підключення аналітики, безкоштовне обслуговування протягом 3-х місяців. Також вартість може залежить від кількості сторінок і функціоналу сайту, від дизайну і складності анімацій. При замовленні комплексних послуг (розробка корпоративного сайту, внутрішня оптимізація, контекстна реклама) діє система знижок від 10% до 20%.
Наші переваги
200 +

Проектів, якими ми пишаємося!

12
Років на ринку інформаційних технологій
17
Фахівців в нашій команді!
100 %
Задоволених клієнтів
Інші послуги