Розробка сайтів для готелів

Наша команда створює сайти для готелів з використанням сучасних принципів розробки. Ми спеціалізуємося на сайтах готельної тематики, в чому ви зможете переконатися подивившись наше портфоліо.
Отримати консультацію
Esfirum

Преимущества создания сайта для гостиницы

Абсолютно всі великі готельні бренди мають власні веб-сайти. Ці сайти дають готелям можливість повністю продемонструвати свої номери та послуги користувачам, отримувати більше прямих замовлень, аналізувати свої маркетингові компанії.
трохи статистики
Переваги наявності сайту у готелю
Згідно зі статистикою, близько 60% людей є візуалами. Дуже часто саме зовнішній вигляд сайту визначає, чи залишиться на ньому користувач та чи зацікавить його інформація про ваші послуги. 87% людей заходять в пошукові системи, щоб знайти готель, саме тому сайт для готелю дуже важливий. 90% користувачів після бронювання через системи замовлення типу booking.com, заходять на сайт готелю щоб ознайомиться з ним докладніше.
Етапи створення сайту для готелів
Вивчення бізнесу і конкурентів
Вивчення цінового сегмента номерів, послуг. Визначення клієнтів готелю, створення user jorney. Аналіз конкурентів з метою визначення їх сильних та слабких сторін, а також кількості послуг і ключових слів по яких вони ранжуються в пошуковій видачі.
Вся отримана інформація необхідна для переходу на другий етап створення ефективного сайту для готелю.
1
Архітектура / Підготовка ТЗ
Після вивчення клієнтів, створення user jorney, аналізу конкурентів готується архітектура готельного сайту. Підготовка технічного завдання на підставі зібраних даних із зазначенням вимог замовника і способів їх впровадження в проект. Технічне завдання є основою створення інтернет-магазину, воно узгоджується з замовником. На ТЗ спирається вся команда веб-розробників.
2
UI/UX дизайн
Розробка унікального UI/UX дизайну. Сайт для готелю повинен бути перш за все зручним для користувача, в обов'язковому порядку йде привабливість дизайну, на сайті повинна бути легка, але в той самий час запом'ятовуюча анімація. І звичайно ж дотримання останніх трендів в UI/UX дизайні поточного року. Загальна концепція дизайну в обов'язковому порядку узгоджується з клієнтом.
3
Верстка, інтеграція з CMS WordPress
Наступним етапом йде верстка сайту для готелю розробниками та подальша інтеграція з CMS WordPress, для зручної роботи клієнта з адміністративною панеллю сайту. На цьому етапі дуже важливо писати чистий код і провести правильну інтеграцію, щоб надалі отримати високу швидкість завантаження ресурсу в браузерах. І правильним індексуванням сторінок сайту пошуковими роботами.
4
Тестування
Після закінчення процесу розробки сайту для готелю ми проводимо тестування всього функціоналу, як десктопной, так і мобільного його версій. У разі виявлення будь-яких багів наші програмісти тут же їх усувають. Ми приділяємо велику увагу правильному функціонуванню готельного сайту. Наші клієнти отримують повністю робочий продукт!
5
Аналітика
Найважливіша перевага сайту готелю як бізнесу — це аналітика. Ви зможете відстежувати практично кожну дію користувача на вашому сайті. Аналізувати ефективність вкладення кожного витраченого на онлайнову рекламу долара. При грамотному застосуванні, така інформація може дати дійсно величезні переваги.
6
трохи про вартість
Ціна створення сайту для готелів
Ціна створення сайту для готелів — від 1400 USD. Вартість залежить від складності дизайну, анімацій і інтеграції необхідної системи бронювання. При замовленні комплексних послуг (розробка сайту для готелю, внутрішня оптимізація, контекстна реклама) діє система знижок від 10% до 20%.
Наші переваги
200 +

Проектів, якими ми пишаємося!

12
Років на ринку інформаційних технологій
17
Фахівців в нашій команді!
100 %
Задоволених клієнтів
Інші послуги