Розробка мобільних додатків

Бажаєте використовувати мобільні технології для свого бізнесу? До ваших послуг наші кращі розробники додатків. Ми надаємо послуги з розробки гібридних мобільних додатків для iOS та Android, щоб ви могли взаємодіяти зі своїми клієнтами на їх улюблених пристроях.
Отримати консультацію
Esfirum

Що ми пропонуємо

Наші переваги
200 +

Проектів, якими ми пишаємося!

12
Років на ринку інформаційних технологій
17
Фахівців в нашій команді!
100 %
Задоволених клієнтів
Процес розробки мобільних додатків
Комунікація з клієнтом
У процесі спілкування з клієнтом визначаємо цілі та завдання мобільного додатка. Його прямих конкурентів і потенційних користувачів, найважливіший функціонал, який повинен бути реалізований.
Готуємо і підписуємо договір на розробку мобільного додатку.
1
Вивчення потенційних відвідувачів
Визначаємо потенційних користувачів мобільного додатка, їх вік, інтереси, регіони проживання. Дивимося "болі" та бажання користувачів. Складаємо під кожного користувача user-jorney (переходи по сторінках, до наміченої мети).
2
Розробка UX дизайну
Розробляємо правильні, з точки зору UX дизайну, прототипи сторінок мобільного додатка. Це необхідно для того щоб користувач міг максимально зручно, на інтуїтивному рівні працювати з додатком, розуміти яку кнопку натискати для отримання необхідної інформації.
3
Розробка UI дизайну
Далі створюємо UI дизайн. Користувачеві має бути не тільки зручно працювати з елементами додатки, але і загальний візуальний стиль повинен привертати та утримувати клієнта в процесі роботи.
UI дизайн повинен бути в мінімалістичному стилі, простий і зрозумілий.
4
Backend та frontend розробка
Наші розробники створюють додаток на стороні сервера використовуючи Java і Node JS. Це дозволяє інтерфейсу API додатка взаємодіяти з базою даних.
Процес розробки програми ділиться на ітерації. Ми плануємо кожну ітерацію разом з нашими клієнтами та надаємо результати (реалізовані функції) у вигляді демонстрацій.
5
Підтримка та обслуговування
Веб-студія «Esfirum», на постійній основі, надає послуги з підтримки та обслуговування створених нами мобільних додатків.
6
Відгуки
нам довіряють
Наші клієнти
Інші послуги